ŞOK ŞOK ŞOK Kalçasındaki silikon kayınca… VİDEO izleyin

 

İngiltere de bir kadının daha güzel görünmek uğruna kalçasına taktırdığı silikon yerinden kayınca ortaya şok görüntüler çıktı. Bu videoyu 18 yaşından küçüklerin izlememesini tavsiye ediyoruz.

Youtube paylaşım sitesinde yayınlanan 20 saniyelik video görüntüde bir kadının, yerinden kaydığı anlaşılan, kalçasındaki silikonu tekrar eski yerine yerleştirme çabası görülüyor.

Kadın bir yandan silikonu yerine yerleştirerek ortaya çıkan tuhaf görüntüden kurtulmak isterken, diğer yandan da Benim implantım işte böyle kayıyor. Sanırım, aslında böyle olmaması gerek. Kaymaması gerek diyor.

BOŞLUK AÇIP YERLEŞTİRİYORLAR

İngiliz Daily Mail gazetesinin görüştüğü plastik cerrah Adrian Richards, görüntülerin gerçek olma olasılığının yüksek olduğunu belirterek, normal şartlarda bu tip silikonların kalçada özel olarak açılan bir boşluğa yerleştirildiği söyledi.

Dr. Richards, adı bilinmeyen kadına implant yapan cerrahların muhtemelen silikon için pelvis bölgesine yakın bir yerde tam bir boşluk açmaması nedeniyle silikonun kayma yapmış olabileğini kaydetti. DHA 

 

 

 

 

http://

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>